Janovec a Čilimník, Farad

Praha – Klubovna – 9. 12. 2013

Ronovská skupina Janovec a Čilimník vyrazila po osmi letech své existence do Prahy. To jsem si nemohl a nechtěl nechat ujít. O koncertech v dejvické Klubovně jsem tady už psal. Je to takový neortodoxní studentský klub se specifickou atmosférou Bohužel koncerty zde mají striktní konec ve 22. hod. Takže se nezřídka stane, že koncert končí v nejlepším. O koncertech Janovce a Čilimíka tady píšu dost často. Takže jaké to v té Klubovně vlastně bylo?

Ačkoliv jsem dorazil těsně před plánovaným začátkem v 19. hod. na to že by se mělo začít hrát to v tu chvíli ještě nevypadalo, věnoval jsem se tedy konzumaci, a to tak že velmi :). Od kluků z J&Č jsem se dozvěděl, že mají  tentokrát nachystaný krátký playlist takže jsem byl zvědav co ten večer zazní. Kluci začali hrát až kolem osmé hodiny. Pořadí v jakém písničky zahrány si samozředřejmě nepamatuji a ani playlist nedovedu nijak rekonstuovat. Nicméně všechny písničky co se ten večer hráli jsem tady už mockrát popisoval takže asi nemá cenu se opakovat. Zvuk byl ten večer docela příjemný, jediná chybka se stala když Davidovi vypadly klávesy což měl na svědomí špatný kabel, ale netrvalo dlouho a kabel se podařilo přesvědčit aby zbytek koncertu odehrál bez výpadků.  Celkově tedy šlo o příjemný zážitek, který si žádá opakování.

Vinou zvýšené konzumace na začátku a vlastně i celého večera toho nejsem bohužel schopen o skupině Farad moc napsat. Jediné co vím, že se do sálu nahrnulo víc lidí a že na pódiu stála hezká zpěvačka :). V sále jsem vydržel asi dvě písničky o kterých nevím vůbec nic :D. Pak už jsem se v notně podroušeném stavu odebral domů. Tímto se tedy skupině Farad omlouvám že jsem si nebyl schopen vychutnat jejich set.