Vilém Čok přichází s tvrdou rockovou novinkou!

Text: Vilém Čok
Foto: Archiv Viléma Čoka
Video: Youtube kanál Viléma Čoka
Publikováno: 30. 8. 2021

Vilém Čok & Bypass

Vilém Čok & Bypass

Rockový nestor, rebel a bouřlivák VILÉM ČOK dává na vědomí, že dokončil natáčení svého nového alba s názvem 4 Kruhy. Album bude v distribuci od 7. Září 2021 a rocker slibuje skvělou produkci a tvrdý styl.

„Na cédu jsem pracoval 3 roky, další rok jsme ho s kapelou pilovali a  následné 2 roky jsem ho průběžně  natáčel. Ani jsem netušil, jaké překážky, vypětí a vůle musí být k tomu, vyprodukovat takovou hezkou placičku… věnoval jsem mu zkrátka maximální energii a um, jakého jsem byl schopen. Proto věřím, že to bude další posun v mé tvorbě směrem nahoru a to ve všech oblastech. Tedy hudební, textové nebo zvukové… zkrátka, bude to mazec!“ usmívá se Vilém.

Aby potěšil své fanoušky, dává na svůj Youtube kanál první ochutnávku z alba s názvem
Nebylo to mezi náma vždyky růžový.

Album by mělo být inovativní ve všech směrech. Fanoušci se mohou těšit na mimořádný zvuk a rozhodně tvrdý styl. Čok slibuje album, které bude zvukově tvrdé, ale výrazně  melodické. Nahrávání probíhalo v klasické rockové sestavě kytary – basa – bicí a ve dvou písních jsou použity také klávesové nástroje a orchestr.

Zda se deska Vilémovi povedla tak, jak popisuje, mohou fanoušci posoudit už začátkem září, kdy bude rockové album 4 Kruhy vrženo na trh.

Vilém Čok má za sebou celkem 11 alb. V současné době se kromě tvorby nové desky věnoval koncertování s Pražským výběrem, ale především se svou kapelou Vilém Čok & BYPASS.