Petra Klabouchová vydává rockovou kuchařskou autobiografii

Text: Petra Klabouchová
Foto: Obal knihy
Publikováno: 27. 11. 2019

Přímo z kasáren ROCK’N’ROLL ARMY právě vychází kniha APPETITE FOR DESTRUCTION – Aneb příběhy a recepty z rockového podsvětí, co si vyžerete až do dna.

APPETITE FOR DESTRUCTION – Petra Klabouchová

První kuchařská rocková autobiografie o tom, co byste ve vaší hudební kariéře nikdy nechtěli zažít ani pozřít. Autorka Petra Klabouchová zde jako hudební manažerka sepsala humorné zážitky z cest po celém světě po boku svých „svěřenců a jejich Kapitána“ z jedné hodně šílené hard rockové skupiny ( S.E.X. Department, později ROCK’N’ROLL ARMY ).

Komickotragická dobrodružství z života dnešních rockerů v Los Angeles, Švédsku, Holandsku, Japonsku…a Brně, jsou v knize prokládány těmi nejvíce monstrózními recepty street food, na které při svých cestách narazili.

Objasní vám, jak se ožrat v Los Angeles se samotným Ježíšem, být uneseni sjetou černoškou v Mustangu, otrávit se akátem na prvního máje pod Bezdězem, zkusit čistič bot k anální hygieně, proniknout nelegálně na území Spojených Států Amerických, ztratit paměť ve Švédsku, být okraden o poslední joint kojotem z Oblasti 51, přijít o band i hudební iluze v České Kanadě, v Hollywoodu vlastnit svého osobního bezdomovce, uprchout záplavám v Třeboni a být zachráněn od jisté smrti dehydratací lasvegaskou prostitutkou, proniknout do tajů brněnských šalin a vraždících manažerů, omylem získat angažmá v luxusním amsterdamském gay klubu, hrát pro mexické hrdlořezy, být transportován na zádech ruských mafiánů, místo nájezdu na dálnici se nalodit na trajekt přes Barensovo moře a bohužel mnoho, mnoho, mnoho dalšího…

Připravit si dle receptů posbíraných na rockových festivalech a v klubech po celé planetě si můžete doma například koblihový hamburger, fritovanou Nutellu, kukuřičného psa nebo tuňáka mezi půlkama.

Název: Appetite for Destruction
Autor: Petra Klabouchová – Rock N Roll Army
Počet stránek: 240
Vazba: brožovaná lepená
Recepty: 30 plus 30 retro fotografií