Tři sestry vydaly nové studiové album

Text: Warner Music, úprava Luboš Hnát
Foto: Warner Music

COVER 2CD

Skupina TŘI SESTRY minulý týden oslavila 30. narozeniny. Open air festival  v pražském A-parku Ledárny vypukl 21. května. Jedním z vrcholů festivalu byl křest studiové novinky Tří sester „FERNET UNDERGROUND“, naživo byly předvedeny dva nové singly z téhož! V rámci undergroundového večera zahráli  post Sahulovi Synové výčepu, folkový pornokrál Záviš a legendární kapela Píča.

 „Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, kdo by byl důstojný kmotr našeho nového počinu, nakonec jsme však uznali, že to musí být lidé, kteří se o desku zasloužili nejvíce, z čehož vyplývá, že si desku naprosto ve vší skromnosti pokřtíme sami!“

Album si ve formátu klasického 1CD anebo  2CD digipacku (2.CD je BEST OF 2001-2015)

Pátek se odehrál jako již tradičně ve znamení divých punkových kamarádů Horkýžů, Visáčů, Slobodky, Zónáy a mnoha dalších. Vše vyvrcholí smrští anglické legendy, kapely Peter and the Test Tube Babies!

Sobota byla pojata klasicky – velkolepě! Spousta známých: É!Éčka, Alkehol, Doctoři, Sklepáci, Emzetháčka a jiní a jiní! A ve fascinujícím olbřímím závěru vystoupily samotné, Tři sestry, v nových kostýmech, v brilantní choreografii, s novým brizantním zvukem a světly z nichž přecházel zrak! A to všechno bylo doplněno novou, v pravdě fascinující, videoprojekcí!   Hlavně že je 30 let večírek!