Rockový majáles ovládne Vysočinu

Text: Tomáš Novák
Reprofoto: Banner
Publikováno: 7. 2. 2020

Po úspěšném 9. ročníku, poslední květnový víkend 29. – 30. 05. 2020, se v Bystřici nad Pernštejnem bude konat tradiční kulturní akce 10. ROCKOVÝ MAJÁLES „ZUBŘÍ ZEMĚ“, jediný a jedinečný rockově orientovaný majáles v celé ČR. Jde o jeden ze tří největších open-air rockových festivalů na Vysočině, který spojuje kvalitní, nejen rockovou muziku, ale i pohodovou a přátelskou atmosféru s příjemným přírodním prostředím areálu na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, tedy v oblasti, kde historicky žila obrovská divoká zvířata – mystičtí zubři – ke kterým se festival hlásí názvem „Zubří země“.

Majáles nabídne tradiční hvězdné obsazení těmi největšími českými rockovými legendami, v čele s kapelami: Arakain, Doga, Trautenberk, Komunál, Alkehol, Vitacit, Miloš „Dodo“ Doležal, Titanic, Rimortis, D.O.P., Headfire, ale také Insania, TH!S s Vojtou Kotkem, B.C. Bothers, a s velkými lákadly Kabát revival a Metallica revival.

První novinkou je změna na dvoudenní festival, tedy jubilejní desátý ročník je historicky poprvé rozšířen o jeden den – o pátek 29. 5. 2020. Během dvou dnů zažije Vysočina rockovou – hard rockovou – metalovou smršť 16 nadupaných kapel. Vstupenky jsou v předprodeji samostatně na pátek i na sobotu, nebo také dvoudenní permanentka na celé oba festivalové dny.

Poprvé zavádíme V.I.P. vstupenky a také rodiné a skupinové V.I.P. vstupenky – RODINKA, PARTIČKA, PARTA, PARTA XL A PARTA XXXL. (pro skupiny v počtu 4 – 12 lidí), kdy každá vstupenka v ceně obsahuje vlastní samostatný party stan se sezením, vlastní chlazený výčep a sud piva Chotěboř. O V.I.P. stany je velký zájem, brzy budou vyprodány, již nyní jsou k dispozici jen poslední jednotky kusů!

Nová je nabídka předprodeje velmi levného ubytování pro všechny návštěvníky, kteří si chtějí naplno užít oba dny open-air festivalu. Nově jsme připravili 2-lůžkové pokoje a 3-lůžkové pokoje v dosahu pouhých 700 metrů od areálu. Zcela nejlevnější variantou ubytování je stanové městečko ve vzdálenosti 30 metrů od festivalového areálu, kdy Vám postačí vzít si s sebou z domu jen spacáky a vlastní stan, vedle kterého ve stanovém městečku můžete parkovat i s Vaším autem. Zakupte si své ubytování včas, kapacity se tenčí!

A v neposlední řadě nabízíme možnost bezplatné registrace do MAJÁLESOVÉHO VĚRNOSTNÍHO KLUBU, kdy členové klubu mohou pro sebe i své blízké čerpat slevy při koupi všech vstupenek v předprodeji i další benefity. Více informací na FB profilu (www.facebook.com/rockovymajales) nebo na webových stránkách (www.rockovymajales.cz).

Předprodej na TICKETLIVE.cz: https://www.ticketlive.cz/cs/event/rockovy-majales-zubri-zeme-2020

PROGRAM:

PÁTEK 29. 5. 2020, VSTUP: 15.00 hodin, START: 15.30 hodin
B.C. BROTHERS
HEADFIRE
D.O.P.
RIMORTIS
KOMUNÁL
TITANIC
VITACIT
MILOŠ DODO DOLEŽAL
AFTER PARTY „HARD & HEAVY“ DJ v XXL PÁRTY STANU

SOBOTA 30. 5. 2020, VSTUP: 11.30 hodin, START: 12.00 hodin, moderuje
JAKUB KOHÁK
INSANIA
ALKEHOL
METALLICA revival
TH!S s Vojtou Kotkem
DOGA
ARAKAIN
TRAUTENBERK
KABÁT revival
AFTER PARTY „HARD & HEAVY“ DJ v XXL PÁRTY STANU