Loretta pokřtí nové CD

Babská kapela Loretta vydává v těchto dnech nové CD „Návrat“. Křty proběhnou hned dva, jeden tuto středu 6.12. v Praze v klubu Vagon a druhý o  týden později, opět ve středu, 13.12. v brněnské Melodce. V Praze budou kmotry herec Jiří Dvořák, který se na „Návratu“ spolupodílel, a hudební publicista Petr Korál. V Brně potom pánové z Titanicu. Jako hosty si Loretta na oba koncerty pozvala kapelu Penzistor hrající řízný „dědrock“, která bude zároveň také křtít, a to své dvoj CD Best of – „Než natáhnem brka“. (www.penzistor.cz) V Brně navíc bude mít premiéru kapela Mylions, což je nové seskupení okolo brněnské legendy Mirka Horňáka (Alband, The Past, ex Titanic, ex Kern). Nové CD Loretty můžete objednávat již nyní na www.loretta.cz nebo si ho koupit přímo na některém ze křtů.

Po celých 26 letech vydává dámská kapela Loretta nové album pojmenované „Návrat“ po jedné z písní, jejíž text napsal známý herec Jiří Dvořák. Kdo by však čekal návrat do 90. let, kdy Loretta vznikla, bude asi překvapen. Je to totiž návrat daleko hlubší: k tomu, na čem dámy z Loretty vyrostly, co mají rády, co je v muzice ovlivnilo a co si, jak samy říkají, zpívají ve sprše. Byla a je to muzika mnoha žánrů a tak není divu, že i CD Návrat je velmi rozmanité. Ale právě v tom tkví jeho kouzlo – muzika je totiž pouze jedna. Na té z CD Návrat se podílí autorsky zpěvačka Loretty Daria Hrubá i muzikanti Mirek Horňák (Alband, Mylions, ex Kern, ex Titanic), Emil Kopřiva (Futurum, Špilberk) a Martin Malík (Kiss revival, Mylions). 
CD Návrat pokřtí herec Jiří Dvořák v pražském klubu Vagon 6. 12. a jako support se představí kapela Penzistor s vynikajícím zpěvákem Jirkou Štěpánkem. Brněnský křest pak proběhne o týden později, 13. 12. v klubu Melodka a kromě Penzistoru se představí i zbrusu nová kapela Mirka Horňáka Mylions. Máte se tedy na co těšit! 
A mimochodem, nové CD je již k mání na www.loretta.cz