Čwachták fest 2017

Text: Pavlína Vaňhátová
Foto: Plakát

Překulil se nám další rok a my bychom opět chtěli pozvat příznivce dobré hudby v sobotu 22.7.2017 na koupaliště v Třemošnici, kde se bude konat již 6. ročník multižánrového festivalu Čwachták fest. I letos zde zazní písně od známých a oblíbených hudebních kapel jako jsou např. Arakain, Mňága a Žďorp, Peshata, Houba či Dukla Vozovna. Nalákat Vás můžeme i na místní kapelu Žádnej stres, která se představí v novém složení, takže se máte jistě na co těšit. Tradičně zde bude i Reggee stage, na které vystoupí např. Dr. Kary. Mr. Cocoman, Collectiv či Messenjah.

K dobré hudbě patří samozřejmě i občerstvení. Návštěvníci festivalu budou moci opět vybrat z široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů a řady pokrmů. Oproti loňskému ročníku tu však jedna změna přece jen je. V parném počasí se již nebudete moci osvěžit v přilehlém koupališti, protože je celou sezónu zavřené.

Lístky na tento festival si můžete zakoupit v předprodeji (síť Ticketstream) za pouhých 290 Kč, předprodej bude ukončen 14.7.2017, tak neváhejte a včas si lístek zakupte. Pokud předprodej nestihnete, na místě zaplatíte krásných 350 Kč. Areál bude otevřen od 12:00 hodin, první kapela roztočí tento mejdan ve 12:20 hodin.

Ještě bychom rádi zmínili, že Čwachták fest není pouze pro zábavu, ale snaží se i pomáhat.  Před dvěma lety jsme na festivalu s touto činností začali a vybralo se 6 000 Kč na léčbu malé Žanetky, která má mozkovou obrnu. Pořadatelé festivalu dorovnali tuto částku na rovných 10 000 Kč. Loni jsme měli za cíl podpořit malou Eričku, která trpí postvakcinační encefalopatií. Bylo vybráno fantastických 22 000 Kč, kapela Žádnej stres přidala 1000 Kč a tým Čwachták festu dorovnal tuto částku na 25 000 Kč. I letos budeme v této činnosti pokračovat. Tentokrát bychom rádi pomohli malému Kubíkovi, kterému byla diagnostikována dětská mozková obrna. Všem dobrým lidem, kterým není lhostejný osud malého nemocného dítěte a kteří s námi pomáhají, moc děkujeme.

Aktuální informace sledujte na www.cwachtakfest.cz nebo na facebooku, kde se můžete mimo jiné i obrátit na pořadatele s veškerými dotazy týkajících se festivalu.

Přijďte s námi vytvořit opět skvělou fesťákovou atmosféru a užít si den plný hudby a pohody J Na všechny návštěvníky se moc těšíme a doufáme, že i tento ročník si s námi užijete stejně jako ty předchozí.