FENOMENÁLNÍ KYTARISTA SLASH UŽ MÁ SVOJI ARMY TAKÉ V ČESKU

Text: Alice Ramešová
Foto: Slash Army CZE Slash Army CZ

Pokud se zajímáte o kytaristu Slashe, o jeho starou i novou tvorbu, určitě vás bude zajímat, že v Česku od července funguje na Facebooku a Twitteru takzvaná “Slash Army Czech Republic“. Jedná se o oficiální členy celosvětové Slash Army, založenou v roce 2009, kterou podporuje sám Slash a jeho okolí. Odnože Slash Army fungují po celém světe, například v Polsku, Francii, Itálii ale i v Brazílii nebo Austrálii.

Naším cílem je spojit fanoušky Slashe nejen v České republice, uspořádat setkání fanoušků, přinášet novinky, informace, fotky a videa v českém a pro zahraniční návštěvníky i v anglickém jazyce. Momentálně pracujeme na zprovoznění webových stránek, které by oslovily fanoušky, jež nejsou aktivní na sociálních sítích. Věříme, že tato podpora poukáže na to, že má Slash i u nás velkou fanouškovskou základnu a rádi bychom, aby po letech znovu přijel zahrát do České republiky.

Na stránce máte příležitost dozvědět se o všem, co Slash chystá. Momentálně je to příprava nového alba s projektem Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators a také natáčení filmu The Hell Within, který Slash produkuje. Chtěli bychom návštěvníky stránky seznámit také s ostatními členy kapely Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators, protože se z našeho pohledu jedná o vynikající a v Česku málo známé muzikanty.

Jestliže vás oslovila naše Slash Army Czech Republic, rádi vás přivítáme mezi sebe na Facebooku: https://www.facebook.com/SlashArmyCZE?ref=hl a na Twitteru https://twitter.com/SlashArmyCZE