Rockový koncert v brněnském klubu m13

Mojmír Krochmalný

Mojmír Krochmalný

Text: Metal-line.cz
Foto: Archiv kapel Bastard a Loreta

13.10.2017 se v brněnském klubu m13 uskuteční koncert kapel BASTARD a LORETTA. Při té příležitosti odpověděl internetovému magazínu metal-line.cz na několik otázek Kapelník a bubeník havířovské kapely Bastard Mojmír Krochmalný 

Ahoj Mojmíre, co děláš v pátek 13.10. – dobrý datum neeee?
Zdar, no jo pátek 13. , pověrčivý nejsem a tak se chystáme s BASTARDem do brněnské m13. Doufám, že stejný nápad dostanou také brněnští fandové hard and heavy!!!

Jo, něco jsem se doslechl…
Správně, večer to tam spolu s Lorettou pořádně rozjedeme !

Na co se tedy můžeme těšit?
Máme pro Vás připravenou pořádnou porci hard and heavy pecek. Náš aktuální koncertní setlist je postaven na skladbách z debutového CD a doplněný o věci  z nového EP BASTARD … na start!, které vyšlo v lednu tohoto roku. A protože připravujeme věci na nové CD, tak možná bude i nějaká ta novinka.

Kdy by měla deska vyjít a kde budete točit ?
Vydání plánujeme na první půlku příštího roku, nechceme nic uspěchat. Točit budeme opět ve Studiu Citron pod dohledem Djordje Eriče.

Loretta prý taky něco chystá?
Jasan, dokončují nové CD, tak jsem sám zvědav čím nás překvapí.

Loretta

Loretta

Toto není Váš společný první koncert, že?
Není, v lednu nám Loretta pokřtila nové EP v Havířově a pak jsem si spolu ještě zahráli ve Val.Mezu v Rosso Nero, takže to bude po třetí a určitě né naposled!!!

Moc se na brněnské publikum těšíme a aby Vám to do soboty rychle ubíhalo, mužete se mrnknout na naše nové video Měj se fajn !

Bastard

Bastard