O rockovém světě

Projekt Rockového světa nosím v hlavě už několik let. Doteď jsem se však nebyl schopen dokopat k jeho realizaci. Celá ta léta jsem o podobném webu jenom planě žvanil. Když jsem si letos opět před kamarádem Bobem pustil hubu na špacír, tak mi suše odpověděl „…ale vždyť o tom kecáš už strašně dlouho“. Uvědomil jsem si, že měl pravdu. Nainstaloval jsem

tedy WordPress, zařídil doménu a hosting, a dal se do díla.

Takže co je vlastně Rockový svět?
Rockový svět je internetový občasník o rockových událostech tak, jak je zažil, viděl, slyšel a četl jeden bláznivý rockový fanoušek.

Co zde najdete?
Především soukromé recenze na různé koncerty, desky a knížky týkající se milované muzky. Dále sem nepravidelně budu psát různé komentáře k událostem, které se rocku nějak dotýkají. Budou zde uveřejněny texty, které jsem napsal k písním a které se v drtivé většině neujaly :-). Vše, co zde napíšu, je z mé hlavy. Objeví-li se tu v budoucnu článek někoho jiného, vždy to bude se souhlasem konkrétní osoby. Z toho tedy plyne, že obsah webu je mým autorským dílem a nesu za něj plnou zodpovědnost a také si na něj kladu veškeré nároky.

Co zde nenajdete?
Nehledejte tu bulvární informace typu kdo, kde a s kým – na to jsou odborníci na jiných webech. Také zde nebudou žádné komentáře k politice nebo sportu.

Musím s politováním říct, že zde bude velice málo fotek a obrázků. Nerad bych se dostal do sporu o autorská práva, proto zde budou jen fotky, které jsem pořídil já či mojí přátelé a dali mi souhlas k jejich uveřejnění, opět platí, že vše bude se souhlasem. Takže pokud by někdo měl zájem, abych uveřejnil jeho fotografie z koncertu, o kterém zde budu psát, nechť se klidně ozve, viz kontakt.

Budu se snažit, aby celý web byl pojat co možná nejzábavněji.

Dědek